Представників фонду навчали стратегічному плануванню та управлінню проектами

Тренінг зі стратегічного планування та фандрейзингу провели для представників та волонтерів фонду «Батьківська земля» з Вінницької області та Києва з 5 до 8 грудня. Групу з 25 осіб протягом чотирьох днів навчали фахівці компанії «Spider Management Technologies» та консультант із фандрейзингу Олена Крикун. Під час тренінгу учасники отримали практичні навики та знання про те, як втілити проект - від етапу зародження ідеї до стадії контролю за результатами. Також активісти фонду мали змогу дізнатися, як правильно залучати матеріальні та нематеріальні ресурси у діяльності фонду для реалізації тих чи інших проектів.

Детальніше...

«Крок до успіху» продовжується. В рамках проекту відбулась зустріч з Маргаритою Січкар

22 серпня таємницями своєї успішності ділилася з молоддю Могилів-Подільського, Ямпільського, Крижопільського,Чечельницького та Піщанського районів відомий ресторатор Марарита Січкар. Вона розкрила вісім аспектів успіху, які визначила для себе і поділилася ними. 

Детальніше

Фонд підтримав VI-й Міжнародний ВІННИЦіАнський фестиваль комедійного і пародійного кіно

Благодійний фонд «Батьківська земля» підтримав VI-й Міжнародний ВІННИЦіАнський фестиваль комедійного і пародійного кіно, який 22 серпня у Вінниці стартував. Вперше за історію існування фестиваль проходив під відкритим небом в центрі міста: мешканці міста та гості мали змогу переглянути роботи учасників фестивалю, кращі гумористичні ролики, надіслані на конкурс учасниками з різних країн.

28-29 липня відбувся ІІІ Міжнародний хоровий фестиваль ім. Павла Муравського

Вже третій рік поспіль напередодні Дня народження Павла Івановича на його Малій Батьківщині, Дмитрашківській землі, ллється українська пісня у виконанні найкращих хорових колективів з України, Польщі, Росії, Придністров’я. На захід з різних країн з'їхались поціновувачі його неповторного таланту, вклонитись менту прийшли і його учні та наслідувачі, а також - численні гості фестивалю. Благодійний фонд "Батьківська земля" підтримав ініціативу громадськості популяризувати творчість відомого земляка. Початком цього став ІІІ Міжнародний хоровий фестиваль ім. Павла Муравського.

Читати повністю...

Сотні Подолян познайомились з творчістю Олега Чорногуза на вечорах гумору, організованих фондом

Протягом червня вінничани мали нагоду насолодитись вишуканим гумором відомого українського письменника, журналіста, редактора журналів «Перець» та «ВУС», автора численних книжок гумору -  Оле́га Чорногу́за. Творчість нашого земляка добре відома нам з дитинства. За ініціативи Благодійного фонду «Батьківська земля» жителі регіону отримали нагоду познайомить з автором особисто, на організованих фондом творчих зустрічах Оле́га Чорногу́за. Заходи пройшли в майже 30-ти селищах області.

До Дня Перемоги фонд організував творчу зустріч із зірками радянського кіно Володимиром Фокіним та Володимиром Талашко

До Дня Перемоги Благодійний фонд «Батьківська земля» організував для вінничан творчу зустріч вз зірками радянського кіно Володимиром Фокіним та Володимиром Талашко. Вінничани отримали унікальну можливість познайомитись із зірками особисто, переглянути стрічку “Александр Маленький” та фрагменти легендарного фільму «В бой идут одни старики».

Читати повністю...

За підтримки фонду презентували книгу «В поисках клада семьи Терещенко»

За підтримки Благодійного фону «Батьківська земля» 5 червня в Києві відбулась презентація книги «В поисках клада семьи Терещенко». Це автобіографічна робота Мішеля Терещенко - прямого нащадка знаної династії українських промисловців, відомих на всю Європу цукрових магнатів, фінансистів і меценатів.

Читати повністю...

Фонд підтримав проведення Конкурсу «СтратегіЯ»

Фонд "Батьківська земля" підтримав проведення конкурсу «СтратегіЯ», що проходив з січня до квітня 2012 року серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та молоді віком від 16 до 21 року міста Києва.

Читати повністю...