За сприяння фонду «Батьківська земля» у селі Буша відкрили унікальне місце відпочинку

Благодійний Фонд «Батьківська земля» активно допомагає жителям села Буша Ямпільського району приваблювати туристів у населений пункт. У рамках розвитку «зеленого туризму» регіону с. Буша започатковує впровадження ефективних інноваційних технологій соціальної взаємодії в процесі розвитку територій, сприяє інтеграції сільських громад заради розбудови кращого майбутнього, налагодження добросусідських стосунків між територіальною громадою прикордонних сіл (Україна – Молдова) тощо.

Детальніше

В с.Болган з попелу відновлюють Будинок Культури

Довгих 5 років жителі села Болган Піщанського району намагались самотужки реставрувати Будинок культури після пожежі. Районна рада виділила на ремонт 100 тис. грн., а ще 35 тис. грн. село виграло в рамках обласного конкурсу. Та цих коштів вистачає лише на зведення стін. Будівництво б, певно, на цьому й зупинилось, якби не допомога "Батьківської землі". За її сприяння у Будинку культури звели покрівлю.

Нові вікна встановлені за кошт фонду в дитячому садку села Джугастра Крижопільського району

 Уже сьогодні 14 навчальних закладів відремонтовано завдяки підтримці фонду. Зокрема, нові вікна встановлені в дитячому садку села Джугастра Крижопільського району.

Читати повністю...

Учні школи №2 Піщанського району вже займаються спорзалі

Не залишила байдужими діяльність фонду і самих учнів городківської школи: проведений ремонт в колись аварійному спортзалі, становлені енергозберігаючі металопластикові вікна.

Читати повністю...

Допомогли у ремонті школі №2 на Крижопільщині

"Тепер ми бачимо результат: школа має нове обличчя і діти навчаються у гідних умовах. Це стало можливим за допомоги Благодійного фону "Батьківська земля". - зазначила директор школи №2 Олена Харчук".

Читати повністю...

Коштом фонду в школи, ФАПи, амбулаторії встановлені нові вікна

Нові вікна у навчальних закладах, ФАПах та амбулаторіях Піщанського, Ямпільського, Крижопільського, Чечельницького та Могилів-Подільського районів встановлюють за допомогою Благодійного Фонду «Батьківська земля». Зокрема, це дитячі садки в с. Червона Гребля та с. Бритавка Чечельницького району, бібліотека у Будинку культури м. Ямпіль, школа у с. Бронниця Могилів-Подільського району, школи у смт Піщанка та смт Крижопіль, спортзал у с. Рогізка, ФАПи у селах Вербка, Куренівка та Любомирка Чечельницького району.

Чорноминці отримали воду в оселях за допомоги фонду

Довгоочікуване та урочисте відкриття водогону в селі Чорномин Піщанського району відбулося 2 серпня. Спільними зусиллями місцевої громади, сільської ради та Благодійного фонду «Батьківська земля» чорноминцям прокладено новий водогін. Старий, який побудували ще у 60-х роках минулого століття, вже давно перебував в аварійному стані.

Читати повністю...

У День захисту дітей було проведено свято «Країна дитячої мрії»

У Всесвітній День захисту дітей за ініціативи Голови правління Благодійного фонду «Батьківська земля» Оксани Калетник була розпочата акція з облаштування дитячих майданчиків. З метою привернути увагу жителів Поділля й ініціювати громадську активність Фонд провів у 5 районах свято «Країна дитячої мрії». Під час дійства на майданчиках районних центрах безкоштовно працювала надувна гірка та батут. Діти мали змогу пускати мильні бульбашки, гратися надувними кульками та фотографуватися. Також для наймолодших учасників провели шоу-програму з конкурсами.

Читати повністю...

Клембівські школярі отримали комп’ютерний клас

18 червня у селі Клембівка Ямпільського району відбулося відкриття комп’ютерного класу. За кошти фонду «Батьківська земля» було відремонтоване приміщення, де тепер усі діти у хороших умовах матимуть вільний доступ до мережі Інтернет. Вже в липні там працюватимуть два комп’ютери, які сільська бібліотека виграла у рамках проекту організації «Бібліоміст». Тепер більш ніж 350 дітей матимуть доступ до «світової павутини».

Читати повністю...