За сприяння фонду відбувся третій Лядовський ярмарок

Уже третій рік поспіль Лядовський скельний чоловічий монастир, що на Вінниччині у Могилів-Подільському районі, організовує святковий ярмарок урожаю, присвячений престольному святу монастиря – усікновення глави Іоанна Хрестителя. Проте цьогоріч ярмарок мав всеукраїнський масштаб.

«Русалка Дністрова» повертається

Благодійний фонд «Батьківська земля» підтримав ініціативу Вінницької обласної організації Національної спілки письменників України в проведенні першого всеукраїнського літературного свята «Русалка дністрова» в Могилеві-Подільському. Мета - відтворити славні самобутні культурно-мистецькі традиції Придністровського краю і дати друге життя, але уже на Вінниччині, альманаху «Русалка Дністрова».

Детальніше

"Політ добрих справ" відбувся за підтримки фонду

В рамках підтримки молодіжних програм фонд «Батьківська земля» долучився до реалізації програми «Розвитку авіаційних видів спорту та військового-патріотичного виховання на 2012-2016 роки в Могилів-Подільському районі». В відповідь на зверення спортсменів-парапланеристів щодо підтримки в проведенні чергових змагань, віддповідь фонду була однозначною: 24 по 26 серпня в селі Нагоряни був проведений III відкритий чемпіонат Вінницької області з парапланеризму – «Кубок Дністра».

Читати повністю...

За ініціативи фонду відбулось свято Івана Купала у місті Ямпіль Вінницької області.

Фонд разом з активною громадою району організував. Спільними зусиллями Благодійного фонду «Батьківська земля», жителів селища та козацтва «Дністровської Січі» відбулись справжні народні гуляння в кращих українських традиціях. На березі Дністра розбили козацький табір з наметами та куренями. Козаки варили давні козацькі страви, орудували зброєю, розповідали козацькі бувальщини. Гостей частували справжнім прохолодним квасом, мамалигою зі шкварками, юшкою та кулішем. Після цього відбулись традиційні козацькі розваги і змагання, виступали колективи народної самодіяльності. Захід було проведено в рамках одного із напрямків діяльності «Батьківської землі» - відродження українських традицій.

Читати повністю...

Завершився пісенний фестиваль «Рідний край», організований фондом.

Завершився фестиваль української пісні «Рідний край», який проходить за ініціативи голови правління Благодійного фонду «Батьківська земля» Оксани Калетник. Протягом 16-29 червня відбулися вечори у селах Дзигівка, Велика Кісниця, Клембівка Ямпільського району, Чечельнику, селі Демівка Чечельницького району та інших населених пунктах Поділля. «Рідний край» постійно збирав повні зали. Гості заходу були вражені розмахом і щирістю, які панували під час виступів.

Читати детальніше...

Фонд «Батьківська земля» підтримує творчих особистостей

Голова правління Благодійного фонду «Батьківська земля» Оксана Калетник відвідала Володимира Танцюру, відомого різьбяра із села Левків Крижопільського району. Володимир Танцюра є автором більш ніж тисячі скульптур із дерева. Працює майстер в унікальному стилі - яворівське різьблення. Це один із найновіших різновидів художнього плоского різьблення, що виник у середині ХХ століття в м. Яворів та став вагомою частиною сучасного українського декоративно-прикладного мистецтва сьогодення.

Читати повністю...

Олімпійський День бігу пройшов у Піщанці

За сприянням Голови правління Благодійного фонду «Батьківська земля» Оксани Калетник пройшов Олімпійський День бігу у районному центрі Піщанка.

Близько чотирьохсот прихильників активного способу життя прийшли не лише підтримати олімпійців, а й підтвердити, що спорт – захоплення та спосіб життя для кожного не залежно від віку, статі та віросповідання. Пліч-о-пліч, олімпійською колоною, що рухалась центральною вулицею смт. Піщанка, бігли як малеча, так і люди похилого віку - професійні спортсмени та початківці, мешканці Піщанки та представники ледь не з кожного населеного пункту району.

Читати повністю...

VI Всеукраїнський турнір з рукопашного бою пройшов за підтримки фонду

За підтримки Благодійного фонду «Батьківська земля» 26-27 травня пройшов VI Всеукраїнський турнір з рукопашного бою. В ньому взяли участь спортсмени Вінницької, Хмельницької, Волинської, Житомирської, Чернівецької областей, а також з Республіки Молдова, спортсмени з Бару, Могилів – Подільського, Калинівки. Змагання проводились серед юнаків, юніорів та молоді.

Читати повністю...

У п’яти районах Вінниччини пройшов турнір з футболу «Кубок Оксани Калетник»

За підтримки Благодійного фонду «Батьківська земля» у п’яти районах Вінниччини пройшов турнір з футболу «Кубок Оксани Калетник». Ігри відбулися між командами Крижополя, Піщанки, Могилів-Подільського, села Серебрії Могилів-Подільського району, Чечельника та Ямполя. За словами Оксани Калетник, змагання вирішили влаштувати, аби подарувати землякам частинку атмосфери футбольного чемпіонату Євро-2012.

Читати повністю...