Відбулись ігри першого кола Кубку Оксани Калетник з футболу

Не зважаючи на складну політичну та економічну ситуацію в країні, на Вінниччині і цього року не забувають про розвиток та підтримку спорту. Тут третій рік поспіль наймасовішою спортивною подією у південних районах області залишається проведення футбольного турніру на Кубок народного депутата України Оксани Калетник, який проводиться за сприяння Благодійного фонду «Батьківська земля».

Координатор Благодійного фонду “ Батьківська земля” у Ямпільському районі Тетяна Катрук переконана, що з кожним роком ці змагання стають дедалі популярнішими.

«Цього року турнір відбувається вже втретє і я бачу, що команди із задоволенням беруть участь в ньому. Окрім того на переможців чекають гарні призи. Тому боротьба буде досить запеклою, а на глядачів чекають гарні видовища», - розповідає вона.

Помічник народного депутата Олександр Канарський зазначає, що проведення такого турніру є важливим навіть за складних обставин в державі.

«По-перше, люди чекали, що ці змагання матимуть продовження. Оксана Миколаївна, вручаючи минулорічні нагороди переможцям турніру, обіцяла, що будемо продовжувати добру справу підтримки спорту в регіоні, - пояснює О. Канарський. - І сьогодні, коли багато спортивних програм скорочується, було вирішено, що турнір таки відбудеться».

Отже позаду вже перше коло змагань. В групі «А» ігри були досить результативними. 12 липня команда Могилів-Подільського отримала впевнену перемогу над новачками змагань командою с. Довжок з рахунком 6 : 0. А 19 липня порадували своїх вболівальників гравці Ямпільського «Тіраса», які теж переграли земляків із Довжка 9 : 2.

В групі «В», хоч голів було і менше, але ігри були не менш видовищними. 12 липня у Чечельнику господарі здобули перемогу над гостями із Піщанки з рахунком 3 : 1. А 19 липня фортуна була на боці Крижопільської команди, яка обіграла Чечельник 2 : 1.

Геннадій Гречковський, головний тренер футбольного Ямпільського клубу “Тірас” вважає, що змагання річ не передбачувана, а до фіналу змагань який відбудеться 30 серпня, ще достатньо часу.

«Звісно вболіваю за власну команду, - говорить Г. Гречковський. - Окрім того, ми виступаємо у якості минулорічних володарів Кубку. Є відповідальність перед вболівальниками. Перемога над командою Довжка є закономірною, адже різний рівень команд, «Тірас» виступав у чемпіонаті області, а Довжок грає у першості району. Але переду у команд ще 10 зустрічей і сюрпризи теж можуть бути. Хоча на мою думку фаворитами кубку є команди міста Могилів - Подільського та міста Ямпіль».

Попереду ще два кола групового турніру і вболівальники мають змогу насолодитись грою своїх команд та підтримати їх.

Група А

26.07 Могилів-Подільський - Ямпіль ( стадіон у Могилів-Подільському)
02.08 Довжок - Ямпіль ( стадіон с.Довжок)
09.08 Могилів-Подільський - Довжок ( стадіон у Могилів-Подільському)
16.08 Ямпіль - Могилів-Подільський (стадіон у Ямполі)

Группа B

26.07 Піщанка -Крижопіль (стадіон у Піщанці)
02.08 Чечельник- Крижопіль (стадіон у Чечельнику)
09.08 Піщанка - Чечельник (стадіон у Піщанці)
16.08 Крижопіль-Піщанка (стадіон у Крижополі)

Початок матчів о 17.00

Фінал турніру відбудеться 30 серпня на стадіоні у м. Ямпіль.

Назад