На Вінниччині відбувся чемпіонат з парапланеризму

Традиційно напередодні Дня Незалежності у мальовничому селі Нагоряни Могилів-Подільського району відбувся відкритий чемпіонат Вінницької області з парапланеризму, підтриманий Благодійним фондом «Батьківська земля» та його почесним президентом народним депутатом України Оксаною Калетник. Цього року пілоти піднімались у повітря із гаслом “Мирного неба над головою”.

Попри складний для України час, спортсмени — учасники чемпіонату з різних куточків України – зібрались на схилах Дністра, щоб піднятись у повітря і з висоти пташиного польоту вигукнути гасло “Мирного неба над головою”.

Жанна Ярмоленко, директор Благодійного фонду “Батьківська земля” зазначила, що фонд завжди працював на об’єднання людей і сьогодні бажає всім миру, а також зачитала вітальне слово учасникам змагань від народного депутата Оксани Калетник, яка вже традиційно опікується розвитком повітряних видів спорту на Вінниччині.

«Проведення чемпіонату – одна з найважливіших подій спортивного життя Вінниччини. Чим більше буде подібних заходів і чим більше такий чемпіонат набиратиме сил, досвіду і сподвижників, тим більшою і ширшою буде можливість залучити до спортивної сім'ї все нових і нових людей. Сподіваюся, що з кожним роком серед його учасників буде все більше молоді, - зазначила Оксана Калетник у своєму зверненні до учасників та гостей чемпіонату. - Я хочу побажати кожному з вас миру! Щоб наші чоловіки, які беруть участь у бойових діях на сході країни, повернулися додому живими і в майбутньому демонстрували свою силу духу лише під час спортивних змагань, а не зі зброєю у руках».

Цього року переможці змагань подолали у повітрі понад 40 кілометрів та були нагороджені грамотами, призами й грошовими винагородами від Благодійного фонду «Батьківська земля» та народного депутата Оксани Калетник.

Сергій Шибінський, голова обласного осередку федерації парапланеризму України подякував Оксані Калетник, яка вже третій рік поспіль підтримує змагання, а також привітав переможців і вручив почесні кубки.

«Складний час переживає наша держава, але спорт стоїть поза політикою і єднає людей, - підкреслив він. - Втім, українські спортсмени залишаються справжніми патріотами країни. Шкода, що не приїхали пілоти з Росії, які завжди були учасниками цих змагань. Але будемо сподіватись, що наступного року і вони долучаться до польотів понад схилами Дністра».

Назад