Акцію до Дня людей похилого віку провів Благодійний фонд «Батьківська земля»

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН, а в Україні також і День ветерана.

Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 року щорічно відзначає цей день.

Це свято – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Головне це бути поруч з людьми, які живуть споміж нас і потребують сьогодні нашої допомоги. Ми повинні знати їхні конкретні потреби і всіляко допомагати їм.Та найголовніше, чого можна домогтися цим святом - подарувати людям частку радості.

Вже другий рік поспіль до Дня людей похилого віку виступає із соціальною ініціативою Благодійний фонд «Батьківська земля» почесним президентом якого є Оксана Калетник.

Цьогоріч кожен будинок для перестарілих, що у селах Дзигівка Ямпільського району, Городківці Крижопільського району, Грабарівці Могилів-Подільського району, а також у районних центрах Піщанці та Чечельнику відвідали представники фонду із подарунками для підопічних цих закладів, це і продукти харчування та миючі засоби.

Директор Благодійного фонду «Батьківська земля» Жанна Ярмоленко переконана, що головне це навіть не матеріальна допомога, яку привезли представники фонду.

«Впершу чергу ми хочемо проявити милосердя до цих людей, засвідчити свою повагу до них і просто поспілкуватись. Адже саме цього вони потребують сьогодні, уваги та пошани.Подібними акціями ми привертаємо увагу суспільства до тих, хто поряд з нами, але не може себе обійти і потребує нашої допомоги. А також ми завжди спілкуємось із працівниками цих закладів. Я вважаю, що це люди з великим серцем сповненим любові. Саме їхня щоденна турбота про стареньких і немічних підопічних достойна великої поваги».

Один із закладів для одиноких перестарілих громадян, який відвідали представники фонду знаходиться у селі Дзигівка, що на Ямпільщині. Це районний комунальний заклад обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, де постійно проживають і утримуються 12 чоловік.

Завідуюча відділенням центру Людмила Гордій каже, що всі їхні підопічні, це люди, які в силу життєвих обставин залишились зовсім одинокими та не можуть себе обходити. Більша частина з них не ходячі, а отже потребують постійної допомоги та підтримки і добре, що світ не без добрих людей.

«Ми вдячні всім, хто пам»ятає про цих людей. Приємно, що були сьогодні і школярі з концертом. Ми вдячні нашим вже традиційним спонсорам із Благодійного фонду «Батьківська земля», які завітали, щоб провідати наших підопічних і привезли таку важливу допомогу. Особливо вдячні за продукти, адже знаючи сьогоднішню ситуацію в країні, це для нас вагома допомога.»

Представники Благодійного фонду «Батьківська земля» зазначають, і надалі будуть проводити подібні акції та домагати тим, хто цього потребує.

Назад