Як оформити у власність покинутий будинок?

Набувальна давність — одна з підстав набуття права власності

Детальніше

Як отримати «декретні» непрацюючій мамі?

Жінкам, зареєстрованим у центрі зайнятості як безробітні, допомога у зв’язку з вагітністю та пологами надається у розмірі 100% мінімального розміру допомоги з безробіття

Детальніше

Чи можна розраховувати на соціальні виплати, перебуваючи за кордоном?

Тимчасове перебування українських громадян за кордоном і народження там їхніх дітей не є підставами для відмови у наданні допомоги при народженні дитини

Детальніше

Щодо не виплати Орендарем орендної плати в повному обсязі (неоднаковими платежами)?

Відповідно до статті 24 Закону України «Про оренду землі», Орендодавець має право вимагати від орендаря своєчасного внесення орендної плати у розмірі, що визначений Договором оренди землі.

Детальніше

Як правильно оформити спадщину та який порядок оформлення спадщини?

Відповідно до чинного законодавства України, спадкуванням є перехід прав та обов'язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців). Туди входять усі права та обов'язки, що належали спадкодавцеві на момент її відкриття і не припинилися внаслідок його смерті.

Детальніше

Які категорії соцпрацівників мають право на наділ та яка процедура отримання земельного паю працівниками соціальної сфери?

Законом визначені кілька категорій соціальних працівників, які мають право на отримання безкоштовного земельного паю. Розмір земельної ділянки не може перевищувати 2,0 га, при цьому, нижня межа площі ділянки не встановлена.

Детальніше

Скільки за законом закупівельник має платити селянам за здане молоко?

З метою запобігання збитковості виробництва тваринницької продукції Урядом було встановлено граничну межу на вартість сировини. (Постанова Кабінету Міністрів України від 04.11.2009р. №1248 «Про затвердження мінімально допустимого рівня цін на продукцію тваринництва на 2010 рік» (яка діє на даний час).

Детальніше