Найбільший український фестиваль «Кришталеві джерела» для дітей: майбутніх кіно-, теле-, радіо- та фотомитців

З 11 по 15 серпня 2012 року відбудеться Міжнародний дитячий, молодіжний фестиваль аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела»- найбільший український фестиваль відповідного профілю. Це крок до майбутньої професії дітей, які не лише знайомляться з досягненнями вітчизняного і світового кінематографу, теле-, радіо- і фотомистецтва, а й самі виступають у ролі кінематографістів, телевізійників, радіорепортерів і фотохудожників. Співзасновниками фестивалю є Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерство культури України, Національна спілка кінематографістів України, Асоціація діячів кіноосвіти і медіапедагогіки України, Національна спілка фотохудожників України. Два роки поспіль Оргкомітет фестивалю «Кришталеві джерела» очолює член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Оксана Калетник.

«Я переконана, чим більше емоційної пам’яті залишиться з дитинства, тим більше зможемо і передати нащадкам. Адже дитинство залишає в нашій пам’яті відчуття щастя, світлих спогадів. Я досі з великим захопленням повертаюся до фільмів  мого дитинства. Навіть зараз, у своєму дорослому житті, обираючи щось для перегляду, я з більшим задоволенням купую, приміром, пісні з кращих фільмів тих часів. У час мого дитинства було багато можливостей для реалізації творчого потенціалу, це саме мають отримувати й наші діти, і мати такі самі можливості. Тому мета фестивалю «Кришталевих джерел» надати підтримку й створити нашому підростаючому поколінню такі умови, аби воно могло зрозуміти, що таке мистецтво, які можуть бути шляхи для розвитку творчих ініціатив». – переконана голова Оргкомітету, член Національної ради Оксана Калетник.

За 21 рік існування фестивалю в ньому брали участь дуже багато як творчих колективів, так і індивідуальних учасників, багато з них вже дорослі, здобули професію, приводять на цей фестиваль своїх дітей або своїх учнів. «Кришталеві джерела» щороку розвиваються: торік розширили і урізноманітнили тематичні майстер-класи і запросили до їх проведення відомих режисерів, акторів, ведучих програм і передач. Цього річ на фестиваль прибуде і наш земляк, народний артист Росії, режисер Володимир Фокін та відомий актор, режисер, виконавця головної ролі у фільмі «Два капітани» Борис Токарєв; почесним гостем фестивалю стане уславлений актор, режисер і сценарист, Заслужений артист Російської Федерації Родіон Нахапетов.

На участь у фестивалі «Кришталеві джерела-2012» надійшло понад 800 робіт із всіх куточків України.  Найбільше – 556 робіт – надійшло на фотоконкурс, на телеконкурс було подано 105 робіт, на кіноконкурс – 104 роботи і радіоконкурс – 47 робіт. Після розгляду поданих доробків членами журі будуть визначені кращі, автори яких візьмуть участь у фінальній частині фестивалю.

Роботи фіналістів будуть транслюватись в ефірі українських телевізійних каналів.

Запрошуємо Вас разом з дітьми з 11 по 15 серпня 2012 року на фестиваль «Кришталеві джерела», який цього року вперше відбудеться у Вінниці.

Назад