Проект «Вуличні танці у ПРОВАНСІ»

З 6 червня 2013 року Благодійний фонд «Батьківська земля» розпочинає новий проект для дітей та молоді «Вуличні танці у Провансі». Проект проходитиме в п’яти районах Вінницької області: Піщанському, Ямпільському, Чечельницькому, Крижопільському та Могилів-Подільському.

Мета заходу - ознайомлення дітей та молоді, яка проживає в сільській місцевості, із сучасними вуличними танцями – хіп-хопом, брейк-дансом, техно. Майстер-класи проведе професійний хореограф-постановник з Вінниці Лариса Колесник, яка є Національним суддею міжнародних змагань «Хіп-хоп Інтернешнл» та хореографом «Майдансу». Під час проекту всі учасники зможуть показати свої досягнення та вміння, взявши участь у батлах (змаганнях).

Наприкінці травня фондом «Батьківська земля» у школах п’яти районів було проведено ряд лекцій з пропагандою здорового способу життя. Проект «Вуличні танці у ПРОВАНСІ» реалізують у рамках антиалкогольної та антитютюнової кампанії. Лозунгом даного проекту став вислів, з яким психологи пропонують дітям відмовлятися від шкідливих звичок: «Я не крутий, я модний».

Проект проходитиме у кілька етапів:

І етап: майстер-класи від хореографа з вуличних танців;

ІІ етап: батли–змагання;

ІІІ етап: фінальний флешмоб «Я не крутий, я модний» від учасників-фіналістів у місті Вінниця.

Організатори проекту сподіваються, що завдяки «Вуличним танцям у ПРОВАНСІ» діти, що мешкають у сільській місцевості, будуть більше та професійніше танцювати, знайдуть для себе нових друзів, поставлять перед собою нові цілі, будуть здоровішими та моднішими, зможуть впевнено відмовлятися від запропонованих їм тютюну та алкоголю. Адже здоровим бути не тільки здорово, але й модно!

Назад