Благодійний Гала-вечір проведуть фонд «Батьківська земля» та Фундація спадщини Терещенків

Благодійний фонд «Батьківська земля» та Фундація спадщини Терещенків 2 листопада проводять Перший щорічний благодійний гала-вечір, присвячений 100-річчю заснування Національної музичної академії імені П.І.Чайковського.

У програмі – концерт з творів засновників Київської консерваторії П.Чайковського, С.Рахманінова, Р.Глієра у виконанні симфонічного оркестру Національної музичної академії України. Для присутніх твори виконуватимуть народні артисти України Тарас Штонда, Анжеліна Швачка, Роман Гриньків, лауреат міжнародних конкурсів Зоя Рожок, заслужені артисти України Богдана Півненко та Юрій Кот. Художній керівник і диригент – заслужений діяч мистецтв України, професор Ігор Палкін.

Під час вечору відбудеться також урочиста благодійна вечеря та аукціон. Кошти, отримані від Гала-вечору, спрямують на реалізацію п’яти проектів – підтримку Національної музичної академії, допомогу у зведенні нової ризниці на території Трьох-Анастасіївської церкви у м.Глухові, підтримку Центру дитячої кардіології та кардіохірургії, проведення реставраційних робіт фасаду та системи опалення Національної медичної бібліотеки України, а також на відновлення традицій народних промислів на Клембівській фабриці вишиванок «Жіноча праця».

Початок Гала-вечору – о 18.00. Місце проведення - Велика зала Національної музичної академіії імені П.І.Чайковського. Адреса: м.Київ, вул.Архiтектора Городецького 1-3/11.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до директора «Фундації спадщини Терещенків» Ірини Лобойко за телефоном: +380 (50) 443-09-20.

Назад